Pracownik anglojęzyczny szuka mieszkania w Polsce

Poznaj firmy polecane przez użytkowników i daj innym znać, na kogo mogą liczyć. Pomagajmy sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
Joanna66
Posty: 0
Rejestracja: 14 sie 2021, 8:59

Pracownik anglojęzyczny szuka mieszkania w Polsce

Post autor: Joanna66 »

Czołem,
Słuchajcie, moja firma otworzyła się na świat i zaprasza do współpracy pracowników z różnych części świata. Obecnie z Indii :) Kontrakty IT są na tyle wartościowe, że mój pracodawca dofinansowuje zakup mieszkania w Polsce i daje w tym zakresie wolną rękę kandydatowi. I tu pojawiło się zadanie dla mnie. Ja prowadzę rekrutację i dbam o kontakt z kandydatem i musiałam jakoś znaleźć im ogłoszenia sprzedaży mieszkań, które byliby w stanie zrozumieć. Na całe szczęście trafiłam na firmę BuyApartment Poland, która na swojej tronie oferuje po angielsku nieruchomości w Polsce :) Mogę z czystym sumieniem polecić - sama widziałam kilka mieszkań i są bardzo ładne!

awokado inaczej
MarlenaW

Re: Pracownik anglojęzyczny szuka mieszkania w Polsce

Post autor: MarlenaW »

Warto patrzeć na mieszkania w podwarszawskich miejscowościach. Pruszków, Piaseczno, Otwock, Piastów - dobrze skomunikowane z centrum Waszawy koleją i SKM. W tych miastach są ciekawe nowoczesne inwestycje, wiem że np. deweloper https://bud-rim.com.pl budował kameralne, komfortowe osiedla, właśnie w podwarszawskich miejscowościach.
Vvidia

Re: Pracownik anglojęzyczny szuka mieszkania w Polsce

Post autor: Vvidia »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
ODPOWIEDZ