wakacyjna podróż

Planujesz urlop i nie wiesz, gdzie się wybrać? Poznaj popularne kierunki w Polsce i na całym świecie, znajdź idealny nocleg i dowiedz się, jak spędzić wakacje marzeń.
Awatar użytkownika
roberta
Posty: 0
Rejestracja: 31 mar 2022, 23:14

wakacyjna podróż

Post autor: roberta »

Hej! Planujecie może jakieś nietypowe wakacyjne podróże? Ja szukam inspiracji chociaż wiem, że trochę już późno, ale zawsze coś się znajdzie prawda? Chyba najbardziej marzy mi się podróż kamperem, bo myślałam o tym już od dawien dawna. Macie za sobą takie kamperowe wyprawy? Chciałabym się dowiedzieć jak wam poszło i czy macie jakieś rady dla nowicjuszy :)
Calla

Re: wakacyjna podróż

Post autor: Calla »

Fajnie. Na pewno jak na każdą podróż, to i tutaj warto też odpowiednio się przygotować. Jak potrzebujecie krzesła turystyczne składane i inne podobne rzeczy, to możecie zerknąć sobie na tohurt.pl. Tam znajdziecie sprawdzone artykuły i to doskonałe jakościowo.

łóżko składane w fotel
polka

Re: wakacyjna podróż

Post autor: polka »

Przede mną też wakacyjna podróż ale tym razem zaplanowaliśmy wyjazd na własną rękę. Dlatego interesują mnie większe samochody jakie ma wypożyczalnia samochodów Katowice bo takim samochodem będzie nam o wiele wygodniej podróżować na dłuższe odległości
Monia

Re: wakacyjna podróż

Post autor: Monia »

Jak szukasz pomysłu na wakacyjną podróż to koniecznie zobacz Gdańsk. Nie dość, że ciekawy pomysł na spędzenie weekendu to jeszcze porządna oszczędność!

zpagetti jak zrobić
ODPOWIEDZ