Strona 1 z 1

Holowanie i pomoc drogowa

: 02 wrz 2021, 13:34
autor: Radomił_68
Witam forumowicze :P Potrzebowaliście kiedykolwiek takich usług jak holowanie osobowe lub innego rodzaju pomoc drogowa? Mnie faktycznie raz przydała się laweta i dobrze, że miałem pod ręką namiar na sprawdzonych fachowców. Inaczej nie wiem, jak bym sobie poradził.

grzejnik kermi therm x2

Re: Holowanie i pomoc drogowa

: 22 gru 2021, 1:47
autor: darekse
Ja też mogę wam doradzić, jeśli chodzi o solidną pomoc drogową TIR w opolskim to sprawdzi wam się dobrze firma AUTO CZOK. To mega dobrzy specjaliści, są solidni, rzetelni i migiem przyjeżdżają na miejsce (wiem to ja i moim znajomi). W grę u nich wchodzi też pomoc na odcinku autostrady A4 Opole – Wrocław i Opole – Katowice. Dodam, że u nich możecie liczyć na dobre podejście do klienta i nieprzesadzone ceny. Konkrety tu znajdziecie - https://www.autoczok.pl/pomoc-drogowa/ Z plusów jeszcze fakt, że firma niewielkie naprawy może wykonać na miejscu, jeśli problem jest większy to odholowują tira do warsztatu, gdzie ich fachowcy zadbają o wasz samochód.

Re: Holowanie i pomoc drogowa

: 13 sty 2022, 11:48
autor: kapsel
Naprawdę takie usługi jak holowanie czy pomoc drogowa są naprawdę pomocne. Nie jednokrotnie mamy na drodze różne, nieprzewidziane sytuacje. Po niektórych z nich nie są się już nigdzie dojechać swoim samochodem. Jak się okazało w moim przypadku potrzebny był inny specjalista. Potrzebowałem wulkanizatora do uszkodzonej opony. Jak się okazało na przykład tutaj https://wulkanizator.com.pl znaleźć można firmę, która świadczy usługi mobilnej wulkanizacji. Naprawiają oni oponę na miejscu postoju klienta i to naprawdę jest duże udogodnienie.