sklep fatpol

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Miłosław-80
Posty: 0
Rejestracja: 14 lis 2022, 4:17

sklep fatpol

Post autor: Miłosław-80 »

Cześć forumowicze, czy znacie sklep internetowy Fatpol Tools? Trafiłem na ich ofertę ostatnio jak szukałem narzędzi i części do obrabiarek cnc i wydaje mi się, że mają całkiem konkurencyjną ofertę na rynku w porównaniu z innymi. Może mieliście akurat okazję się u nich zaopatrywać i podzielicie się wrażeniami o obsłudze i oczywiście jakości produktów?
Awatar użytkownika
polikarp-90
Posty: 0
Rejestracja: 16 wrz 2022, 23:16

Re: sklep fatpol

Post autor: polikarp-90 »

Ja się u nich od jakiegoś czasu już regularnie zaopatruję, bo ich części sprawdzają mi się i nigdy nie zawodzą. Ostatnio na przykład kupowałem imadła maszynowe, których swoją drogą mają spory wybór. Uważam, że warto mieć pod ręką taki sprawdzony sklep, żeby wiedzieć, gdzie w razie czego można zamówić część i nie martwic się o jej jakość. Polecam w każdym razie ;)
happynewyeay

Re: sklep fatpol

Post autor: happynewyeay »

Muszę zamówić ciecie laserem na zamówienie i nie wiem do końca, jak to ma wyglądać. Każdy ma prawo wybierać sobie rozwiązania, no, ale skoro mamy w tym względzie pomoc, to dajcie znać, co jest ważne, na co mam zwracać uwagę tak do końca.

brama otwierana automatycznie
ODPOWIEDZ