tanie leki

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
mellisa

tanie leki

Post autor: mellisa »

gdzie stacjonarnie najtaniej można kupić leki? znacie jakieś miejsca godne polecenia? co powiecie o DOZ? słyszałam że tam jest dosyć tanio, kupujecie u nich? jestem ciekawa
melanka

Re: tanie leki

Post autor: melanka »

Ja kupuję w dozie regularnie. Wydaje mi się, że obecnie mają najlepsze ceny. Wszędzie wszystko mocno ostatnio drożeje, a u nich ceny wciąż się trzymają na tym samym poziomie.
Oliva

Re: tanie leki

Post autor: Oliva »

Szukaliśmy jakiś czas temu najtańszej apteki z moim tatą, niestety on naprawdę dużo pieniędzy wydaje na leki. Okazało się, że DOZ faktycznie ma najtaniej. I co ważne, te niskie ceny utrzymują się już dość długo
melanka

Re: tanie leki

Post autor: melanka »

To prawda, kupuję w dozie regularnie od kilkunastu miesięcy, jeśli nie nawet dłużej i gdyby miały tam miejsce jakies drastyczne podwyżki, jak w wielu innych sklepach to na pewno bym je zauważyła ;)
milka

Re: tanie leki

Post autor: milka »

Prawda, ja też zauważyłam, że w DOZie mają bardzo dobre ceny, ja kupuję leki tylko stacjonarnie i DOZ moim zdaniem jest najlepszą apteką na zakup leków.
Zeta

Re: tanie leki

Post autor: Zeta »

To prawda, w doz mają póki co najniższe ceny. Ostatnio robiłam tam większe zakupy i naprawdę byłam miło zaskoczona przy kasie. Gdzie indziej zapłaciłabym dużo więcej, dlatego póki co trzymam się tylko doz.
ODPOWIEDZ