Moda

3 pomysły na podgrzanie nocnej atmosfery

• Zakładki: 25


Znudził Ci się klasyczny seks, a wypróbowałeś już nowe pozycje i popularne gadżety erotyczne? Oto kolejne podpowiedzi sposobów na podgrzanie atmosfery w łóżku i poza nim. Przeczytaj artykuł i zainspiruj się!

Pa, pa, wygodne łóżko!

Łóżko to podstawowe, najpopularniejsze miejsce nocnych igraszek. Kiedy jednak wyeksploatujecie ten mebel do końca, a w domu nie będzie nikogo, kto mógłby wejść wam w drogę, wyjdźcie z sypialni i pójdźcie „pozwiedzać” inne pomieszczenia. Kuchnia, przedpokój i gabinet to świetne miejsca do rozpoczęcia sex-kapady. Jeśli macie dzieci, wypróbujcie łazienkę, a nawet balkon. Wolicie pozostać w sypialni? Pamiętajcie o podłodze, parapecie, komodzie, lustrze w drzwiach szafy.

Witaj, nieznajomy

Kolejny pomysł na urozmaicenie pożycia seksualnego to przebieranki. Kombinezon dla niego czy sexowna sukienka dla niej pozwolą Wam wcielić się w zupełnie nowe role. Możecie wystąpić jako przedstawiciel konkretnego zawodu (mechanik, nauczycielka, kominiarz, pielęgniarka) lub swoje alter ego realizujące wszystkie skrywane latami fantazje.

Przegląd w starej szafie

Myślisz, że skoro Twoja kolekcja gadżetów erotycznych obejmuje wszystkie możliwe rodzaje zabawek, nie jesteś w stanie znaleźć nowego akcesorium? W takim razie zajrzyj do szafy, pawlacza lub piwnicy! Sznurek od huśtawki z dzieciństwa, lejce konia na biegunach, skakanka z podstawówki, kominiarka z liceum czy podwiązka ze studniówki sprawdzą się idealnie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Diores.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
92 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *