Rodzina

3 tanie plecaczki młodzieżowe do 200 zł

• Zakładki: 11 • Komentarz: 1


Plecaczki młodzieżowe w każdym kolorze, wielkości i kształcie kupimy we wszystkich sklepach z wyposażeniem do szkoły. Duży wybór może jednak okazać się przeszkodą, kiedy chcemy kupić szybko jeden plecak i mieć temat z głowy. Aby ułatwić Ci zakupy, dzisiaj bierzemy pod lupę 3 popularne modele plecaków do 200 zł od zaufanych producentów i przedstawiamy ich najważniejsze parametry. Czytaj dalej!

Plecak-tornister CoolPack Turtle

To plecak łączący najlepsze cechy plecaka i tornistra. Ma dwie przegrody i jest niezwykle lekki oraz pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru. Nieprzemakalny, z miękką pianką na tyle i z regulowanymi szelkami (wyposażonymi dodatkowo w odblaski i możliwość regulacji S, M, L do wzrostu dziecka). Plecak jest wyposażony w pas piersiowy i ma wzmocniony spód.

Plecak w wersji eko Herlitz Ultimate

Plecaczki młodzieżowe mogą być eko! Plecak Herlitz Ultimate został wykonany w 70% z materiału z butelek PET z recyklingu! Nie ustępuje jakością tradycyjnym modelom – jest wodoodporny, ma ergonomicznie ukształtowane plecy, pozwala na regulację szelek. Został dodatkowo wyposażony w boczne paski, które pozwalają na regulację objętości plecaka. Dla dodatkowego bezpieczeństwa producent umieścił na materiale elementy odblaskowe, które zapewniają świetną widoczność.

Mybaq Zibal Opal – plecak do 60 zł

Najtańsza propozycja w naszym zestawieniu plecaczków młodzieżowych. Niezwykle lekki (waga zaledwie 0,87 kg), przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. Seria wyróżnia się ciekawym, młodzieżowym designem plecaczków, dlatego na pewno przypadnie do gustu dzieciom. 

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem papierniczym Smart Kleks.

Fot. Shutterstock.

comments icon1 komentarz
1 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *