Rodzina

Bidony młodzieżowe do szkoły – przegląd najlepszych w 2022

• Zakładki: 25


Twój przedszkolak powinien pić do 1.7 L płynów dziennie. Dziecko w wieku 7-9 lat – nawet do 1.9 L płynów. Dlatego tak ważne jest wyposażenie młodego ucznia w bidon do szkoły. Jaki produkt wybrać spośród dziesiątek dostępnych na rynku? Dziś bierzemy pod lupę 3 bidony do szkoły. Czytaj dalej!

Bidon Astra Minecraft dla małego gracza

Niewielki bidon dla dziecka w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym, model o pojemności 400 ml. Opływowy kształt ułatwia trzymanie, a kolorowy wzór Creepera z gry Minecraft ucieszy każdego małego gracza. Bidon poniżej 20 złotych od producenta Astra. Niska cena i motyw z uwielbianej przez dzieci gry to duży plus!

Bidon CoolPack Mini Pastel

Bidon na wodę o pojemności 400 ml. Wykonany z bezpiecznego tworzywa, które nie wpływa na smak napoju ani nie przenika do wody. Nie wydziela szkodliwego bisfenolu pod wpływem wysokiej temperatury. Bidon został dodatkowo wyposażony w wygodny uchwyt do trzymania i zabezpieczenie przed rozlaniem. Dostępny w 4 kolorach, cena ok. 30 złotych.

Bidon młodzieżowy CoolPack Gradient

Kolejna propozycja w zestawieniu – bidon młodzieżowy o pojemności 600 ml dla starszych dzieci. Ciekawy, gradientowy wzór i pięć kolorów do wyboru. Duża pojemność, wygodny uchwyt i podwójne zabezpieczenie przed rozlaniem. Bezpieczne tworzywo, które nie zmienia smaku napojów. Cena bidonu do 40 zł. Z powodzeniem sprawdzi się nawet dla dorosłych.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem papierniczym Smart Kleks.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
80 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *