Rodzina

Dlaczego warto zamieszkać w segmencie pod Warszawą?

• Zakładki: 29


Powszechnie wiadomo, że Warszawa jako stolica Polski oferuje ogromne możliwości na rynku pracy. Ceny mieszkań w Warszawie oraz wielkomiejski zgiełk powodują jednak, że mieszkanie w stolicy nie każdemu odpowiada. Rozwiązaniem może być zamieszkanie w segmencie pod miastem. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dlaczego warto zamieszkać pod Warszawą?

Osoby pracujące w Warszawie nie muszą mieszkać w stolicy, ponieważ dla wielu z nich lepszym rozwiązaniem będzie zamieszkanie pod miastem. Co za tym przemawia? Przede wszystkim możliwość mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy, która będzie dobrze zlokalizowana z centrum. Atutem w tym przypadku jest również większy komfort, ponieważ domy pod Warszawą posiadają zdecydowanie większy metraż niż mieszkania w centrum. Co więcej, ich właściciele mają do dyspozycji również własną działkę, którą mogą w dowolny sposób zaaranżować.

Nowoczesne segmenty pod Warszawą – Osiedle Seleny

Osoby, które pragną zamieszkać pod Warszawą powinny rozważyć możliwość kupna nowoczesnego segmentu na Osiedlu Seleny. Jest ono zlokalizowane w Młochowie koło Nadarzyna, co sprawia, że dojazd do centrum zajmuje około 30 minut. Osiedle tworzy 28 segmentów o powierzchni 162 metrów kwadratowych (z garażem), co sprawia, że domy są nie tylko ekonomiczne, ale również komfortowe dla rodzin z dziećmi.

Podsumowując należy stwierdzić, że chcąc zamieszkać pod Warszawą warto rozważyć zakup segmentu. Nieruchomości tego typu oferuje firma Osiedle Seleny, przy współpracy z którą powstał niniejszy artykuł.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
91 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *