Czas wolny

Dokąd na Wielkanoc z dzieckiem?

• Zakładki: 22


Święta wielkanocne to świetna okazja do wypoczynku. Kwietniowy długi weekend warto wykorzystać na wyjazd z całą rodziną. Jeśli zamiast wielkanocnego sprzątania, wolisz postawić na relaks, zaplanuj na ten czas krótki urlop z najbliższymi. Gdzie jechać na wielkanocny wypad z dzieckiem i rodziną?

Wielkanocny wypad nad morze

Wielkanoc nad polskim morzem to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. W kwietniu nadmorskie miejscowości są zdecydowanie mniej zatłoczone, łatwiej też znaleźć tanie noclegi nad morzem. Chociaż sezon kąpielowy zacznie się dopiero za parę miesięcy, wiosenna pogoda pozwala cieszyć się urokami Bałtyku. Rowerowe wycieczki z dzieckiem, spacery nad morzem i dodatkowe atrakcje, jakie oferuje każda turystyczna miejscowość nad morzem, będzie przyjemnym sposobem na spędzenie wielkanocnych dni z rodziną.

Weekend na Kaszubach

Znad morza niedaleko do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski, czyli na Kaszuby. Szlaki piesze i trasy rowerowe, dom do góry nogami w Szymbarku, Kaszubski Park Miniatur, Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów (dzieci i dorośli mogą tu sami spróbować sił za kołem garncarskim!), tajemnicze Groty Mechowskie, rozległe lasy Pojezierza Kaszubskiego… Na Kaszubach nie brakuje atrakcji dla całej rodziny!

Wielkanoc w polskich górach

Dla rodzin z dziećmi idealne będą niższe pasma górskie. Góry Świętokrzyskie, Góry Sowie, ale też Karkonosze i prostsze szlaki w Tatrach będą idealnym miejscem na długi spacer z widokami. Przed sezonem na trasie nie spotkacie wielu turystów.

Artykuł powstał przy współpracy z willapatrycja.com.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
70 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *