Rozrywka

Gdzie obejrzeć „Psi Patrol Film”?

• Zakładki: 22


„Psi Patrol” wleciał na duży ekran i podbił serca najmłodszych widzów. Każdy rodzic lub opiekun kilkuletniego dziecka wie, jak bardzo dzieciaki kochają dzielną psią ekipę Rydera. W zeszłym roku na ekranach kin mogliśmy oglądać kinową wersję animacji – „Psi Patrol Film”.

Ryder i przyjaciele ratują Miasto Przygód

Animacja opowiada o przygodach nastoletniego Rydera i jego bohaterskich psiaków: owczarka Chase’a, buldoga Rubble’a, dalmatyńczyka Marshalla, labradorki Zumy, suczki cockapoo Skye oraz kundelka Rocky’ego. Do ekupy dołącza też bezdomna jamniczka, Liberty. Ryder wraz z Psim Patrolem mają zadanie do wykonania w Mieście Przygód. Ich rywal, burmistrz Humdinger, przejął władzę w mieście i zaczął siać zamęt. Wprowadził nawet zakaz wyprowadzania psów. 

Chase i spółka wkraczają do akcji, aby zmierzyć się z najbardziej niebezpieczną misją w swojej karierze. Drużyna stawia czoła podłemu burmistrzowi Humdingerowi i razem walczy o ocalenie mieszkańców Miasta Przygód. Niestety do Chase’a powracają traumatyczne wspomnienia z czasów, kiedy był szczeniaczkiem. W decydujących momentach misji paraliżuje go strach.

Gdzie można obejrzeć „Psi Patrol Film” online CDA?

„Psi Patrol Film” to świetna rozrywka dla dzieci, ale też dla ich rodziców. Charakter tak uwielbianej przez małych widzów bajki został zachowany również w wersji przeznaczonej na duże ekrany. W efekcie film o Psim Patrolu to kawał dobrego kina dla dzieci. Animację można już obejrzeć online! Sprawdź szczegóły w serwisie Onlinecda!

Artykuł powstał przy współpracy z onlinecda.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
74 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *