Czas wolny

Jak nauczyć się języka angielskiego szybko i skutecznie? Poznaj ofertę Archibald!

• Zakładki: 9


Znajomość języka angielskiego to dzisiaj jeden z głównych warunków, jakie stawiają przed nami pracodawcy. Rynek coraz bardziej otwiera się na zagranicznych partnerów biznesowych, nie jest więc niczym dziwnym, że takie kompetencje są wymagane. By móc swobodnie porozumiewać się w języku angielskim, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów i wybrać Archibald Centrum Języków Obcych. Dzięki metodom online postępy w nauce przychodzą znacznie szybciej. Czym wyróżniają się kursy dla dorosłych w Achibald?

Archibald – nauka języka dla dorosłych

Założyciele Archibald doskonale zdawali sobie sprawę, że nauka angielskiego będzie skuteczna tylko wówczas, gdy metody zostaną dostosowane do potrzeb i możliwości osób, które biorą udział w kursach dla dorosłych. Tak powstała właśnie szkoła językowa, która oferuje różnego rodzaju kursy pozwalające na zdobycie umiejętności językowych.

Szukając dla siebie idealnej oferty, możemy wybierać między innymi pomiędzy angielskim dla poczatkujących (program Starter), Business English czy English at Work. W zależności od tego, na jaki kurs się zdecydujemy, jego poziom zostanie dobrany do naszych obecnych umiejętności. Ciekawą propozycją na najbliższy czas są tzw. kursy jesienne. Można w ich ramach zdecydować się na zajęcia raz lub dwa w tygodniu, które odbywają się w małych grupach ćwiczeniowych. W zależności od potrzeb decydujesz się na pakiet 60, 48, 30 lub 20 godzin lekcyjnych.

Jak odbywa się nauka w Archibald Centrum Języków Obcych?

Kurs języka angielskiego w Archibald odbywa się na podstawie wcześniej ustalonych warunków. W pierwszej kolejności wybierasz kurs, który Cię interesuje oraz określasz, ile razy w tygodniu jesteś w stanie uczestniczyć w zajęciach. Następnie wybierasz długość kursu. Zajęcia prowadzone są dynamicznie i online – zwiększa to efektywność nauki angielskiego. Lektorzy to zaangażowani pasjonaci, którzy uczą przydatnych i praktycznych umiejętności, chwalą za postępy w nauce i zwracają uwagę na błędy tak, by więcej nam nie towarzyszyły.

Ogromną zaletą Archibald Centrum Języków Obcych jest fakt, że istnieje możliwość odbycia 45-minutowej lekcji demo przed wykupieniem kursu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda nauka i samodzielnie ocenić, czy forma proponowana przez Archibald nam odpowiada.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową Centrum.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Archiwald Centrum Języków Obcych

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
26 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *