Czas wolny

Kolorowe domki w Osadzie Orlica – noclegi koło Zieleńca

• Zakładki: 3


Czym są kolorowe domki w Osadzie Orlica? Co czeka na podróżnych w domkach czerwonym, niebieskim lub zielonym? Przekonaj się i wyrusz w niesamowitą podróż po Sudetach i ziemi kłodzkiej. Zatrzymaj się w Lasówce koło Zieleńca, by mieć blisko na stok, w góry polskie i czeskie. Niezapomniany urlop znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Drewniane domki w Lasówce – Sudety, ziemia kłodzka

Osada Orlica położona w Lasówce nieopodal Zieleńca to kompleks drewnianych domków wypoczynkowych o niepowtarzalnym klimacie. Właściciel wpadł na pomysł, by każdy z domków miał inny motyw kolorystyczny wnętrza. Tak oto można spędzić urlop w domku czerwonym, domku niebieskim bądź domku zielonym.

Niezależnie od koloru wnętrza wszystkie domki mają takie same nowoczesne udogodnienia, m.in. duży telewizor, funkcjonalną kuchnię z płytą indukcyjną i ogrzewanie panelami na podczerwień, a także liczą ok. 70 m2. Dwie sypialnie pomieszczą nawet siedem osób. Za dnia można spędzać czas w nastrojowym salonie z kominkiem.

Zobacz ofertę Osady Orlica: Zieleniec – noclegi – domki drewniane w Sudetach.

Osada Orlica – baza turystyczna dla miłośników gór i nie tylko

Kolorowe domki w Osadzie Orlica warto wybrać nie tylko z uwagi na udogodnienia. Na uwagę zasługuje również wspaniała lokalizacja. Z Lasówki jest blisko na stok narciarski (do największych polskich ośrodków narciarskich!), do Czech i reprezentatywnych miejsc położonych w Polsce. Może jeszcze nigdy nie byłeś w Kaplicy Czaszek albo Jaskini Niedźwiedziej? A może zechcesz odwiedzić nietypowe muzea: zabawek, papiernictwa, inne? Jeśli będziesz chciał udać się do miejsca położonego daleko, możesz wypożyczyć pojazd w Osadzie Orlica – zmieści się w nim aż dziewięć osób!

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *