Moda

Nowoczesne obrazy na płótnie- dekoracja na topie

• Zakładki: 8


Idealnym sposobem, by nadać świeżości i unikalnego stylu wnętrzu jest wykorzystanie nowoczesnych obrazów na płótnie jako absolutnie ponadczasowego elementu dekoracyjnego. Niezależnie więc od charakteru danego pomieszczenia, ów dodatek znakomicie dopełni całość aranżacji, jednocześnie stanowiąc wyrazisty i niezwykle modny akcent. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych mamy zaś do dyspozycji szeroki wachlarz motywów w rozmaitych wariantach kolorystycznych, stąd każdy klient bez problemu znajdzie tu coś dla siebie.

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

 Dlatego właśnie, bez względu na określoną stylistykę pokoju, obrazy nowoczesne wspaniale wkomponuj się w jego klimat. Wystarczy tylko sięgnąć po wzór współgrający z resztą wystroju. Tym samym, w salonie lub sypialni utrzymanej w stylu Vintage strzałem w dziesiątkę będzie na przykład fantazyjny portret w tonacji retro. Industrialne, surowe ściany w prostym otoczeniu staną się z kolei cudownym tłem dla geometrycznych form. Pole do popisu jest więc ogromne, a inspiracji nieskończenie wiele.

Podsumowanie

 Nie dziwni zatem fakt, iż efektowne obrazy nowoczesne z roku na rok zyskują na popularności i niemal natychmiast przyciągają wzrok gości- często wszak nie potrzeba innych dodatków, by uzyskać upragniony rezultat. Nie musimy też martwić się, że popełnimy gafę, jako że nierzadko nawet pozornie niepasujące nowoczesne dekoracje świetnie wyglądają zestawione razem. Nie wolno natomiast zapominać o jakości oraz wytrzymałości produktu. Wykonany z porządnych materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal posłuży nam bowiem przez długie lata.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vaku obrazy na płótnie 

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
58 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *