Czas wolny

Parki rozrywki z noclegiem – wakacje dla rodzin głodnych atrakcji!

• Zakładki: 7


 Leżenie plackiem cały dzień na plaży brzmi dla Ciebie jak wakacje z piekła rodem? Zwiedzanie muzeów i zamków podczas wakacji to uraz z dzieciństwa, który został Ci do dziś? Wakacje w prywatnym pensjonacie to dla Ciebie największy koszmar? Mamy wiec rozwiązanie, które sprawi, że Ty i Twoja rodzina spędzicie wakacje pełne wrażeń i emocji – co powiecie na wakacje w Parku Rozrywki? Brzmi jak wakacje idealne! Dlaczego jest to taki świetny pomysł? Podpowiadamy!

1.      Park rozrywki pod ręką, czyli więcej czasu na zabawę

Zazwyczaj odwiedziny w centrum rozrywki dla dzieci planujemy jako jednodniową wycieczkę. Jako jednak, że takie obiekty zazwyczaj znajdują się w większych miastach, do których nie każdy z nas ma blisko, często kończy się na tym, że do Parku Rozrywki musimy jechać 2, a nawet 3 godziny. Dodając do tego tyle samo czasu drogi powrotnej łatwo policzyć, że połowę dnia, zamiast na korzystaniu z atrakcji, spędzamy w drodze. Często kończy się więc na tym, że brakuje nam czasu na skorzystanie ze wszystkich atrakcji, które oferuje rodzinny park rozrywki.Jeśli jednak wybierzemy park rozrywki przy hotelu, możemy mieć pewność, że skorzystamy ze wszystkich atrakcji oferowanych przez centrum rozrywki. Wizja tego, że nie musimy korzystać ze wszystkich atrakcji „na wyścigi”, gdyż możemy rozłożyć je na cały tydzień, brzmi naprawdę świetnie – nie sądzisz?

2.      Dla każdego coś miłego – atrakcje w parku rozrywki

Ciężko jest dogodzić wszystkim członkom rodziny, jeśli chodzi o formę rozrywki – dorośli nie pogardziliby partyjką bilardu, nastolatek wolałby rozrywkę elektroniczną, dziecko w wieku przedszkolnym ma ochotę na szaleństwa w małpim gaju, natomiast niemowlęciu chcielibyśmy zapewnić zabawę w bezpiecznym basenie kulkowym. Ciężko jest więc znaleźć zwykły hotel, który będzie posiadał to wszystko w ofercie. Tu z pomocą przychodzą nam Centra Rozrywki z bogatą ofertą atrakcji na osób w każdym wieku. Bo nie ma nic gorszego niż nuda na wakacjach!

3.      Okazja do spędzania czasu w rodzinnym gronie

Nie oszukujmy się – spędzając ponad 8 godzin w pracy i mając na głowie całą listę obowiązków domowych nie mamy na co dzień dużo czasu, aby spędzać czas na zabawie z naszymi dziećmi. Podczas wakacji tego czasu jest aż nadto – jednak co z tego, kiedy w hotelu czy pensjonacie nie ma co robić?  Natomiast w Parku Rodzinnym mamy mnóstwo możliwości, by w końcu porobić coś RAZEM – zagrać w kręgle, pojeździć na karuzelach, zbudować rodzinną budowlę z klocków, pograć wspólnie w gry… To świetna okazja, by poprawić rodzinne relacje oraz nadrobić czas, którego na co dzień nam brakuje.

Spędzając wakacje w hotelu przy Parku Rozrywki wykupujemy sobie gwarancję świetnej zabawy i cudownie spędzonych wspólnych chwil. To świetna opcja dla osób, które nie przyjeżdżają na wakacje, by spać w hotelu do późna i wylegiwać się plackiem cały dzień, tylko chcą czerpać z wakacji jak najwięcej! Twój urlop trwa tylko kilkanaście dni i czekasz na niego cały rok – spraw więc, by był on pewien emocji, wrażeń i świetnej zabawy!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
18 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *