Rozrywka

Zespół Massive – skład zespołu, wokalistki, skąd jest. Wszystko o zespole z Disco-polo.info!

• Zakładki: 84


Zespół Massive zdecydowanie zdobył serca fanów muzyki disco polo. Ich kanał w serwisie YouTube zebrał już ponad 111 mln wyświetleń, a najpopularniejsze wideo z piosenką „Skrzypeczki” przekroczyło już liczbę 11 mln wyświetleń. Kolejne udostępniane przez zespół utwory szybko stają się hitami. Kim są członkowie grupy Massive? Skąd pochodzą? Gdzie można ich znaleźć w sieci? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Co musisz wiedzieć o zespole Massive?

Zespół Massive pochodzi z województwa łódzkiego. Specjalizuje się w imprezach okolicznościowych, przede wszystkim weselach i studniówkach. Ekipa ma naprawdę szeroki repertuar, a wokalista zespołu, pochodzący ze Szczawina Kościelnego Adrian Gładoch, to człowiek orkiestra – gra na saksofonie, akordeonie, klawiszach, perkursji i gitarze. Massive wykonuje głównie covery największych hitów muzyki tanecznej w Polsce, ale od 2020 roku dzieli się w sieci również swoimi autorskimi utworami, między innymi przebój „Maska”, który szybko zdobył szerokie grono fanów. Znane są też utwory „Dziewczyno z marzeń”, „Idziemy w balet”, „Chciałbym Ciebie spotkać” i „Ta dziewczyna ma”. Zespół tworzą w tej chwili również dwie wokalistki i dwóch muzyków. Od lat zajmują się oprawą muzyczną wesel. Aktualności od Massive znajdziesz na ich kanale YouTube i profilu na Facebooku.

Najlepszych nowości od zespołu Massive posłuchacie jak zawsze w serwisie Disco-polo.info, największym źródle informacji na temat muzyki disco polo w Polsce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
7013 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *