Rozrywka

5 zalet wykorzystania fotobudki na imprezie

• Zakładki: 16


Jeśli sądzisz, że zamówienie fotobudki na imprezę to sposób na wzbogacenie się o wyjątkowe zdjęcia i nic więcej, jesteś w błędzie. Poznaj pięć zalet budki do zdjęć i przekonaj się, dlaczego tego gadżetu nie może zabraknąć na Twojej imprezie – czy to urodzinowej, czy to weselnej, czy to innej.

1 – Fizyczne zdjęcia pamiątkowe z fotobudki

Pierwszą, podstawową i najczęściej wymienianą zaletą fotobudki jest oczywiście wzbogacenie się o atrakcyjne zdjęcia fizyczne. Wydrukowane w budce tuż po wykonaniu zdjęcia można schować do portfela, przyczepić do lustra lub lodówki, oprawić, wykorzystać jako zakładkę do książki.

2 – Cyfrowe zdjęcia z fotobudki w prywatnej galerii

Warto wiedzieć, że zdjęcia wykonane w fotobudce dostępne są nie tylko w formie fizycznych egzemplarzy. Wypożyczając budkę do zdjęć, otrzymujesz dostęp do prywatnej galerii z fotografiami chronionej hasłem. W ten sposób wszyscy imprezowicze szybko i łatwo dotrą do pamiątek z przyjęcia, a Ty nie będziesz musiał poświęcać czasu na eksportowanie ich na dysk w chmurze.

3 – Niepowtarzalne scenerie zdjęciowe w fotobuce

Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę hasło „fotobudka Łódź” lub użyjesz innego, preferowanego miasta, otrzymasz wyniki z przykładowymi zdjęciami. Każde będzie zupełnie inne, a wszystko dzięki zróżnicowanym tłom i unikalnym gadżetom: perukom, maskom, nakryciom głowy, napisom i obrazkom na patyku. W budce foto wykonasz zdjęcia, jakich jeszcze nie masz w albumie!

4 – Fotobudka do zdjęć z przyjaciółmi

Chcesz zrobić zdjęcie z przyjaciółmi, ale jedno z Was musi trzymać aparat? Włączasz samowyzwalacz, lecz ustawienie aparatu na murku czy stole sprawia, że kadr jest nieatrakcyjny? Rozwiązaniem tego i podobnych problemów jest fotobudka. Tutaj każde zdjęcie zostaje idealnie wykadrowane i przedstawia całą paczkę przyjaciół.

5 – Fotobudka dopasowana do rodzaju imprezy

Wspomniane w punkcie trzecim zróżnicowanie teł i gadżetów do zdjęć sprawia, że fotobudkę dopasujesz do każdej imprezy. Sprawdzi się na zabawie sylwestrowej i balu karnawałowym, urodzinach i weselu, a nawet na gali firmowej.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Fotooczko.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
31 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *