Rozrywka

Gdzie obejrzeć „Dziewczyny z Dubaju”?

• Zakładki: 156


„Dziewczyny z Dubaju” to największa polska premiera kinowa 2021 roku. Reżyserka Maria Sadowska oraz Doda opowiadają nam na ekranie historię słynnej afery dubajskiej z 2015 roku, opisanej w książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Sprawdź, czy warto obejrzeć najgorętszą produkcję polskiego kina z zeszłego roku. Dowiedz się, gdzie zobaczyć cały film „Dziewczyny z Dubaju” CDA.

O czym są słynne „Dziewczyny z Dubaju”?

Emi (Paulina Gałązka) to dziewczyna, która marzy o życiu w wielkim świecie show biznesu. Przy pierwszej okazji wyjeżdża do Warszawy, gdzie poznaje szefową agencji modelingu (Katarzyna Figura), która zatrudnia młode kobiety jako ekskluzywne dziewczyny do towarzystwa. Niedługo potem sama na zaproszenie arabskich szejków werbuje inne kobiety, polskie modelki, piosenkarki, aktorki i celebrytki, które mają pełnić rolę luksusowych sexworkerek. Jak wskazują twórcy filmu, historia „Dziewczyn z Dubaju” jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. W obsadzie filmu zobaczymy też Jana Englerta, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i włoskiego aktora Giulia Berruti. 

„Dziewczyny z Dubaju” CDA – cały film online

Hitowy film, który przyciągnął przed ekrany polskich kin ponad milionową widownię, można teraz obejrzeć online. „Dziewczyny z Dubaju” CDA znajdziesz w serwisie OnlineCDA! Film jest do obejrzenia w wysokiej jakości, z napisami lub bez. Sprawdź i przekonaj się na własne oczy, jak mogła wyglądać historia kobiet zamieszanych w aferę dubajską!

Artykuł powstał przy współpracy z onlinecda.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
2272 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *