Rozrywka

Impreza karnawałowa – o tym jak zorganizować udaną imprezę opowiadają specjaliści z portalu disco-polo.info

• Zakładki: 8


Sylwester, okazja do wspaniałego balu i zabawy do białego rana, wprowadza nas w okres, w którym odbywają się huczne imprezy karnawałowe. Ten okres rządzi się swoimi prawami, ale jedno jest pewne: wskazana jest dobra zabawa przy znakomitej muzyce. Jak zorganizować udaną imprezę karnawałową?

Przygotuj playlistę na imprezę karnawałową!

Odpowiednia muzyka to najważniejsze element, by każda impreza była udana. Dlatego, organizując imprezę karnawałową, należy przygotować playlistę z największymi hitami. Nie może na niej zabraknąć największych przebojów tanecznych lat ’80 i ’90 oraz najgorętszych kawałków disco polo, przy których naprawdę każdy bawi się wyśmienicie!

Taneczna muzyka i co jeszcze? Czego jeszcze potrzebujesz, by zorganizować udaną zabawę karnawałową?

Nie ma udanej imprezy karnawałowej bez dobrego jedzenia! Nie musi być ono wykwintne, nie musi go być dużo – ważne, by goście nie byli głodni i z chęcią sięgali po przekąski. Dobrze jest przygotować przynajmniej jedno danie na ciepło, które będziesz mógł podgrzać kilka razy w ciągu całej nocy. W tej roli doskonale sprawdzi się barszczyk z pasztecikami, żurek w chlebie, stripsy z kurczaka czy gulasz z chlebem. Dobrym pomysłem będzie także przygotowanie pizzerinkiem lub tarty z ciasta francuskiego – te dania smakują znakomicie na ciepło i na zimno.

Do tanecznej muzyki i energetycznych przekąsek dodaj jeszcze dobrej jakości alkohol, w tym efektowne drinki, a otrzymasz gotowy przepis na udaną imprezę karnawałową.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
21 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *