Kulinaria

Kuchnia japońska – gdzie dobrze zjeść w Łodzi?

• Zakładki: 9


Należysz do grona miłośników japońskich potraw, czy może masz ochotę po raz pierwszy skosztować kuchni z bajecznej Krainy Kwitnącej Wiśni? Jeżeli interesuje Cię najlepsza restauracja Łódź z pewnością Cię nie zawiedzie.

Susharnia – japońska restauracja

To lokal usytuowany w samym centrum miasta, niedaleko Placu Wolności. Możesz tu zajrzeć po spacerze słynną Piotrkowską lub wygodnie dojechać z dowolnego punktu Łodzi. Susharnia pozwoli Ci nie tylko rozsmakować się w japońskich daniach, lecz także poczuć niepowtarzalny klimat Dalekiego Wschodu. Już od wejścia rzuca się w oczy charakterystyczny dla Japonii sposób aranżacji wnętrz.

Tym, co wyróżnia Susharnię na tle innych japońskich restauracji, jest wysoka jakość produktów. Wszystkie składniki zamawiane są od sprawdzonych dostawców, zawsze świeże i doskonałe. Potwierdzają to fantastyczne opinie konsumentów, pozostawiane w sieci.

Smaki Japonii w Łodzi

Pyszne ryby, rozpływające się w ustach desery, oryginalne zupy i aromatyczne mięsa każdego dnia przyciągają do Susharni zarówno stałych, jak i zupełnie nowych klientów. Tutaj znajdą coś dla siebie miłośnicy klasycznego sushi, sushi w zupełnie nowej odsłonie, tradycyjnego kimchi, ale również zwolennicy kaczki w sosie teryiaki, wołowiny chilli lub tofu. Podczas każdej wizyty w restauracji japońskiej warto sięgnąć po coś nowego, szczególnie jeśli należysz do osób, którym smaki Japonii trafiają w gust. 

Sprawdź menu restauracji SUSHARNIA Łódź online i zarezerwuj stolik lub złóż zamówienie z dowozem.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *