Moda

Kupujesz buty i nie wiesz na co zwrócić uwagę? Dowiedz się więcej!

• Zakładki: 11


Nieważne, czy kupujesz buty na zimę, czy na lato, każdy model warto zweryfikować pod kilkoma ważnymi względami. Przede wszystkim należy sprawdzić jakość obuwia, a co jeszcze powinniśmy wziąć pod uwagę? Sprawdź w tym artykule, o czym koniecznie trzeba pomyśleć kupując nowe obuwie!

To już pewne! Wybierasz się po nowe buty sezonowe, ale zupełnie nie wiesz, na jaki model postawić? Z tym problemem boryka się wiele osób, a tak samo dużo popełnia konkretny błąd zakupowy. Aby nie dać się ponieść emocjom i kupić buty dobrej jakości oraz służące zdrowemu chodzeniu, koniecznie przeczytaj wskazówki, które zamieściliśmy poniżej.

Kupuj tylko skórzane obuwie!

Przede wszystkim dlatego, że jest to najzdrowsza opcja dla naszych stóp. Skóra umożliwia odprowadzanie wilgoci i oddychanie, jest także opcjonalnie przewiewna, jak również sprawia, że buty można nosić nawet kilka sezonów. Kupując skórzane obuwie masz pewność, że przechodzisz lub przetańczysz w nich naprawdę kilka sezonów. 

Kupuj buty, które łatwo wyczyścisz!

Na ten aspekt powinni zwrócić uwagę szczególnie rodzice lub osoby, które w nowym obuwiu spędzą sporo czasu poza domem. Twoje buty wyczyścisz szczotką do pastowania butów, ale tylko wtedy, gdy będą wykonane z odpowiednich materiałów. 

Dobrze jest też kupować buty w ciemniejszym kolorze. Zdecydowanie rzadziej będzie trzeba wówczas sięgać po specjalną szczotkę lub pastę. 

Już wiesz, po jakie buty najlepiej sięgać? Zerknij na specjalistyczne produkty do ich pielęgnacji Cocine. 

 Artykuł powstał przy współpracy z firmą Cocine

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *